+48 531 019 432
kontakt@agileschool.pl

Akademia Zwinnej Liderki

Połączenie kompetencji, inteligencji emocjonalnej i niezależności  – to ogromny potencjał współczesnych liderek.

Wiele kobiet jest ekspertkami w zarządzaniu zespołami. Mimo tego, w budowaniu wspaniałych biznesów, nie rozumieją samych siebie i nie wykorzystują swojego naturalnego potencjału w zarządzaniu! Jeśli w pierwszej kolejności kobiety nie poznają siebie, może okazać się, że skuteczność stosowania nawet najlepszych strategii i zasad zarządzania nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. W zarządzaniu warto zachować swój kręgosłup: wartości, przekonania, wiarę w siebie, radość z sukcesów. Warto również rozwijać swój autentyczny potencjał zamiast ukrywać swoje słabości  z nadzieją, że nikt ich nie zauważy.

Dlatego odpowiedzią na konfrontację z ograniczeniami jest tworzenie zmian i reagowania na nie z wykorzystaniem elastycznych sposobów zarządzania (ang. Agile), by czerpać satysfakcję z samorozwoju, zaangażowania i motywacji członków zespołów.

Małgorzata Kusyk – zwinna liderka, propagatorka idei zwinności i turkusowych organizacji, wraz z psychologiem Barbarą Mróz zaprosiły mnie do projektu Akademia Zwinnej Liderki. I tak w ramach współpracy Agile i AgilePMO powstał sześciomodułowy warsztatowy program rozwojowy, którego głównym celem jest rozwijanie autentycznych i świadomych liderek, które następnie będą tworzyć optymistyczne i szczęśliwe miejsca pracy. Warsztaty pomogą zrozumieć, co oznacza autentyczne przywództwo, jak stosować je w praktyce oraz dbać o rozwój kompetencji i zachowań przywódczych u siebie i innych.

Zapraszam! Dorota Rycharska

Projekt składa się z sześciu modułów, których szczegółowy opis możesz znaleźć tutaj.