WykładowcaDorota Rycharska
Data20 czerwca 2018
Czas trwania8 godzin dydaktycznych
MiejsceGdańsk
CertyfikowanyTak
Cena800 netto zł400 netto zł
Zapisz się

Konkurowanie na istniejącym rynku jest trudne, ryzykowne i coraz mniej opłacalne. Czy tak musi być? Nie!

Jednak myślenie przedsiębiorców o rozwoju powinno przestać być schematyczne. Ponieważ dość często opierają się oni na swoich doświadczeniach, „przetartych szlakach” oraz stosują znane sobie, ale też rynkowi techniki działania w branży.

Jeśli chcesz poznać:
 • Efektywny przebieg procesów
 • Mądrą wycenę Twoich usług
 • Segmenty klientów i poszukiwanie nowych rynków
 • Działania podejmowane w stosunku do klientów i dostawców
 • Relacje i kompetencje niezbędne do rozwoju biznesu

oraz

 • rozwiązania, które pozwolą stworzyć ergonomiczną, elastyczną przestrzeń dostosowaną do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych
 • stworzyć przestrzeń przyjazną klientowi i pracownikom mądrze zarządzając wydatkami na realizację aranżacji biura

Zapraszamy na warsztaty ZWINNIE O BIZNESIE: ROZWÓJ SPRZEDAŻ MARKA. Praktycznie o rozwoju firmy

Po ukończeniu warsztatów nabędziesz umiejętności

 • stosowania praktyki, techniki i narzędzia niezbędne do zbudowania wygrywającego modelu biznesowego
 • aranżacji powierzchni biurowej, obsługowej bez angażowania nadmiernych środków finansowych.

Warsztat podzieliliśmy na moduły, które tworzą doskonały przepis na skuteczne budowanie doskonałego biznesu:

1 cześć: Strategia na biznes – poprowadzi Dorota Rycharska
2 część: Strategia na wnętrze – poprowadzi Diana Pakulska-Okraska

Dla kogo

 • Dla właścicieli mikro, małych i średnich firm
 • Dla kadry zarządzającej

Plan szkolenia

1.Efektywność operacyjna czy strategia? – strategiczne pozycjonowanie biznesu w praktyce.
2.Formułowanie strategii firmy – pragnienia vs. rzeczywistość. Przełóż swoje wybory na konkretne cele.
3.Wyróżnij się albo giń – unikalność i wartość Twojego biznesu. Tajemnica wartości – dla kogo budujesz strategię?
4.Zwinnie o strategii. A co jeśli wyjdzie inaczej?
5.Tworzenie i reagowanie zmiany w burzliwym środowisku biznesowym
6.Aranżowanie przestrzeni – w drodze do celu ważna jest również droga!

 • Jak postawić priorytety w procesie aranżacji biura
 • Jakie elementy wyposażenia są niezbędne w biurze

7.Mądrze zarządzaj wydatkami na realizację aranżacji biura

 • Jak zaoszczędzić na wydatkach utrzymania biura

8.Jak zwiększyć efektywność pracy pracowników

Zapewniamy dynamiczne i ciekawe warsztaty, z których wyjedziesz z praktycznymi rozwiązaniami do wdrożenia od pierwszego dnia po szkoleniu.

Nie będziemy omawiać teoretycznych sytuacji – wszystkie przykłady opieramy na faktycznych potrzebach uczestników warsztatów oraz na dużym doświadczeniu w pracy mikro, małymi i średnimi firmami (zarówno w ramach ich restrukturyzacji jak i budowania od podstaw).

Cena obejmuje

 • udział w szkoleniu
 • materiały dydaktyczne
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu
 • lunch i przerwy kawowe

Jeśli chcesz skorzystac z systemu finansowania usług rozwojowych realizowanego za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych skontaktuj sie z nami: kontakt@agileschool.pl

W naszych działaniach postępujemy zgodnie zpraktykami Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz spełniamy Standardy Usług Szkoleniowo Rozwojowych. Posiadamy certyfikat jakości świadczonych usług SUS 2.0

Prowadzące:

Dorota Rycharska Załozycielka, Prezes Zarządu i Project Manager Agile

Jestem sprawnym menadżerem i praktykiem biznesu. Przez wiele lat zarządzałam rozległymi strukturami sprzedażowymi i obsługowymi. Posiadam duże doświadczenie projektowe – jestem certyfikowanym Agile Project Manager oraz PRINCE 2 Project Manager. W swojej pracy opieram się na zdobytej wiedzy, praktycznych umiejętnościach i pasji do nieustannego rozwoju. Co mnie wyróżnia? Systemowe podejście do wyzwań: w projektach biznesowych, którymi zarządzam stawiam na przemyślaną strategię, prostotę, dobrą komunikację i opinię zwrotną – największe wartości zwinnego biznesu. Mam dar do pracy z ludźmi, który pozwala mi na osiąganie bardzo dobrych efektów. Pomagam maksymalizować wartość biznesową za pomocą mądrych procesów realizowanych w odpowiednim zakresie i oczekiwanym czasie. Dorobek zawodowy: 20 lat doświadczenia biznesowego, w tym 7 lat w zarządzaniu rozległymi sieciami sprzedażowymi i obsługowymi, 5 lat udziału w strategicznych projektach oraz 4 lata w budowaniu i wdrażaniu modeli obsługowych i sprzedażowych. Dzięki wypracowanym autorskim metodom pomagam sprawnie przeprowadzać procesy zmiany w firmach, z którymi współpracuję. Prowadzę średnio i krótkookresowh projekty zarządzania zmianą w segmencie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Prowadzę projekty zarówno w ramach restrukturyzacji firm, jak również w budowaniu biznesu od podstaw.

Diana Pakulska – Okraska Założycielka, Prezes Zarządu i Project Manager Eclipse Projekt

Eclipse Projekt powstał z połączenia moich dwóch wielkich pasji: projektowania budynków biurowych oraz projektowania wnętrz. Kształciłam się na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Elektrycznym oraz „LaSapienza” Uniwersytet di Roma. Z inżynierami włoskiego Uniwersytetu nawiązałam współpracę i już po skończeniu nauki, zaprojektowałam oświetlenie w nowych budynkach uczelni. Doświadczenie projektowe i wiedzę zdobyłam w jednej z czołowych pracowni branżowych w Polsce: WSP Polska, gdzie uczestniczyłam w wielu ciekawych projektach, m.in.: realizacji Metra Warszawskiego (stacja Świetokrzyska), Platinum Tower, Hotelu Hiltona przy ul. Grzybowskiej, Centrów Handlowych IKEA i budynków biurowych: Starlinag w Łodzi, Czerwone Maki w Krakowie. W 2011 r. założyłam własną firmę, specjalizującą się w projektowaniu instalacji wewnętrznych w budynkach biurowych. Zaprosiłam do współpracy pięciu najlepszych projektantów instalacyjnych z ogromnym doświadczeniem i wyczuciem przestrzeni. Razem realizujemy projekty, które wnoszą nową jakość w przestrzeniach biurowych.

Nadchodzące szkolenia otwarte

20 czerwca 2018 Gdańsk
10 października 2018 Elbląg
17 października 2018 Toruń

 

Forma szkolenia

Otwarte: Przedsiębiorców zainteresowanych podniesieniem umiejętności budowania efektywnych rozwiązań biznesowych.  Dbamy o to, by nasze szkolenia były dostosowane do  faktycznych  potrzeb uczestników, dlatego przed szkoleniem przyjmujemy  zgłoszenia od uczestników dotyczące problemów w codziennej pracy w gabinecie, które rozwiązujemy podczas szkolenia.

Zamknięte: Szkolenie polecamy firmom, którym zależy na umiejętnym wdrożeniu skutecznych metod budowania wartości firmy.  Na Państwa życzenie przeprowadzimy bezpłatną analizę potrzeb i zaproponujemy szkolenia dedykowane specjalnie dla Państwa firmy

Chcesz skorzystać z dofinansowania do usługi rozowjowej? Kliknij tutaj


Szkolenie wyjazdowe dla grup/placówek/organizacji z terenu kraju: skontaktuj się z nami - przygotujemy ofertę pod Twoje oczekiwania.