WykładowcaDorota Rycharska
Data20 września 2018
Czas trwania8 godzin dydaktycznych
MiejsceGdańsk, al. Grunwaldzka 99/101
CertyfikowanyTak
Cena800 netto złdo 31.08 400 netto zł
Zapisz się

Konkurowanie na istniejącym rynku jest trudne, ryzykowne i coraz mniej opłacalne. Czy tak musi być? Nie!

Jednak Twoje myślenie o rozwoju powinno przestać być schematyczne. Ponieważ dość często opieramy się na swoich doświadczeniach, „przetartych szlakach” oraz stosują znane sobie, ale też rynkowi techniki działania w branży, zamiast poszukiwać nowych metod i narzędzi!

Jeśli chcesz poznać:

 • efektywny przebieg procesów
 • mądrą wycenę Twoich usług
 • sposób na poszukiwanie nowych rynków
 • narzędzia i kompetencje niezbędne do rozwoju biznesu
 • wykorzystać potęgę myślenia projektowego w codziennej pracy
 • to szkolenie będzie właśnie dla Ciebie!

Jaką wartość możesz uzyskać z naszego szkolenia?

 • zbudowanie/zmiana strategii firmy, która wpłynie na zwiększenie Twoich zysków
 • nową strategię sprzedaży, dzięki której klienci będą wybierali Twoje produkty i usługi oraz polecali je innym
 • umiejętność budowania i komunikowania oferty, by była jasna i czytelna dla Twoich klientów,
 • pomysły na zwiększenie sprzedaży przychodziły bez wysiłku
 • umiejętność oceny ryzyka wdrażanych zmian oraz wiedzę, jak elastycznie reagować na zmiany rynkowe

Dla kogo

 • dla właścicieli firm zainteresowanych strategią rozwoju
 • dla kadry zarządzającej

Plan szkolenia

 1. Strategia w biznesie
 2. Efektywność operacyjna i pozycjonowanie strategiczne
 3. Zacznij z wizją
 4. Formułowanie strategii
 5. Perspektywa firma | siły konkurencyjne
 6. Perspektywa klient | business model canvas
 7. Perspektywa ty | user story. czyli jak mówić?
 8. Błękitny ocean: odkrywam moją firmę na nowo
 9. Historia czarnego łabędzia
 10. Szanse i ryzyka dla twojego biznesu w czasach niepewności

Zapewniamy dynamiczne i ciekawe szkolenie, z których wyjedziesz z praktycznymi rozwiązaniami do wdrożenia od pierwszego dnia po szkoleniu.

Nie będziemy omawiać teoretycznych sytuacji – wszystkie przykłady opieramy na faktycznych potrzebach uczestników warsztatów oraz na dużym doświadczeniu w pracy mikro, małymi i średnimi firmami (zarówno w ramach ich restrukturyzacji jak i budowania od podstaw).

Cena obejmuje

 • udział w szkoleniu
 • materiały dydaktyczne
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu
 • lunch i przerwy kawowe

Jeśli chcesz skorzystać z systemu finansowania usług rozwojowych realizowanego za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych skontaktuj się z nami: kontakt@agileschool.pl

W naszych działaniach postępujemy zgodnie zpraktykami Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz spełniamy Standardy Usług Szkoleniowo Rozwojowych. Posiadamy certyfikat jakości świadczonych usług SUS 2.0

Prowadząca:

Dorota Rycharska Załozycielka, Prezes Zarządu i Project Manager Agile

Jestem sprawnym menadżerem i praktykiem biznesu. Przez wiele lat zarządzałam rozległymi strukturami sprzedażowymi i obsługowymi. Posiadam duże doświadczenie projektowe – jestem certyfikowanym Agile Project Manager oraz PRINCE 2 Project Manager. W swojej pracy opieram się na zdobytej wiedzy, praktycznych umiejętnościach i pasji do nieustannego rozwoju. Co mnie wyróżnia? Systemowe podejście do wyzwań: w projektach biznesowych, którymi zarządzam stawiam na przemyślaną strategię, prostotę, dobrą komunikację i opinię zwrotną – największe wartości zwinnego biznesu. Mam dar do pracy z ludźmi, który pozwala mi na osiąganie bardzo dobrych efektów. Pomagam maksymalizować wartość biznesową za pomocą mądrych procesów realizowanych w odpowiednim zakresie i oczekiwanym czasie. Dorobek zawodowy: 20 lat doświadczenia biznesowego, w tym 7 lat w zarządzaniu rozległymi sieciami sprzedażowymi i obsługowymi, 5 lat udziału w strategicznych projektach oraz 4 lata w budowaniu i wdrażaniu modeli obsługowych i sprzedażowych. Dzięki wypracowanym autorskim metodom pomagam sprawnie przeprowadzać procesy zmiany w firmach, z którymi współpracuję. Prowadzę średnio i krótkookresowh projekty zarządzania zmianą w segmencie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Prowadzę projekty zarówno w ramach restrukturyzacji firm, jak również w budowaniu biznesu od podstaw.

 

Nadchodzące szkolenia otwarte

20 września 2018 Gdańsk

 

Forma szkolenia

Otwarte: Przedsiębiorców zainteresowanych podniesieniem umiejętności budowania efektywnych rozwiązań biznesowych.  Dbamy o to, by nasze szkolenia były dostosowane do  faktycznych  potrzeb uczestników, dlatego przed szkoleniem przyjmujemy  zgłoszenia od uczestników dotyczące problemów w codziennej pracy w gabinecie, które rozwiązujemy podczas szkolenia.

Zamknięte: Szkolenie polecamy firmom, którym zależy na umiejętnym wdrożeniu skutecznych metod budowania wartości firmy.  Na Państwa życzenie przeprowadzimy bezpłatną analizę potrzeb i zaproponujemy szkolenia dedykowane specjalnie dla Państwa firmy

Chcesz skorzystać z dofinansowania do usługi rozowjowej? Kliknij tutaj


Szkolenie wyjazdowe dla grup/placówek/organizacji z terenu kraju: skontaktuj się z nami - przygotujemy ofertę pod Twoje oczekiwania.